Logo Unidevelopment

Kolejne mieszkania w Radomiu już na sprzedaż– sprawdź osiedla Idea Venus oraz Idea Ogrody

Wacyn to dzielnica idealna dla osób ceniących sobie życie w otoczeniu natury, gdzie czas płynie wolniej. Oddalenie od ścisłego centrum sprawia, że mieszkańcy tych okolic mogą w pełni rozkoszować się urokami okolicy. 

Z myślą o tych, którzy po całym dniu pracy pragną wracać do miejsca, które będzie ich oazą spokoju, Unidevelopment SA rozbudowuje Osiedle Idea. 

W ramach Venus, czyli nowej inwestycji, będącej częścią Osiedla Idea, powstaną 2 budynki wielorodzinne, a w nich 137 mieszkań. Z kolei w ramach inwestycji Idea Ogrody powstaną kolejne 3 domy bliźniacze, a w każdym z nich 4 mieszkania. 

Mieszkańcy Osiedla Idea Venus będą mieć do dyspozycji komórki lokatorskie oraz wózkownię. Warto również wspomnieć, że na terenie osiedla znajdzie się także plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych. 

Umilić mieszkańcom czas na zewnątrz pozwolą specjalnie zaprojektowane przez dewelopera ogrody deszczowe. To ciekawe rozwiązanie, które pozwala zbierać i gospodarować wodę opadową z dachów budynków. Jest ona jednocześnie nawodnieniem specjalnie dobranej roślinności hydrofitowej oraz bluszczy – które są odporne zarówno na suszę, jak i na przelanie, np. z powodu ulewnych deszczy. 

Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki – Osiedle Idea to wybór idealny! W okolicy znajduje się szeroki wybór lokali usługowych i gastronomicznych, sklepów, przedszkoli i szkół. 

Zakończenie budowy planowane jest na przyszły rok.

Więcej informacji o inwestycji: https://unidevelopment.pl/osiedle-idea-ogrody oraz https://unidevelopment.pl/osiedle-idea-venus