Logo Unidevelopment

Lokale handlowe

Oferujemy lokale handlowe na sprzedaż. Pomieszczenia mogą być przeznaczone na biuro bądź lokal usługowy. Wszystkie posiadają własne wejścia od ulicy, wraz z witryną wystawową. Dostępne są różne lokalizacje, w ramach wybudowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i Radomiu.

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży:

Dział sprzedaży w Warszawie:

Unidevelopment SA
ul. Kondratowicza 37
03-285 Warszawa
tel. +48 22 298 98 96
e-mail: lokale at unidevelopment [dot] pl

Dział sprzedaży w Radomiu:

Unidevelopment SA.
ul. Listopadowa 5
26-601 Radom
tel. +48 48 377 08 77
e-mail: idea at unidevelopment [dot] pl at unidevelopment [dot] pl"-->

Poniżej wybrane lokale handlowe z naszej oferty:

Osiedle Latte - Warszawa, Bielany

Inwestycja Osiedle Latte znajduje się w Warszawie, na Bielanach-Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 7 (8.4 km od centrum Warszawy) i jest realizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy, z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym i 5 lokali usługowy w części parterowej. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W bezpośrednim sąsiedztwie nowoczesne osiedla, stacja Metro Młociny, szkoły i przedszkola.

Na terenie inwestycji znajduje się 5 lokali usługowych z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

Pauza Ochota - Warszawa, Ochota

Pauza Ochota to inwestycja apartamentowa, doskonała dla osób, które pragną odnaleźć chwilę spokoju w szybkim tempie miasta. Zlokalizowana w Warszawie, w kameralnej części Starej Ochoty przy ulicy nazwanej na cześć polskiego kompozytora – Tadeusza Joteyki. Realizowana w najwyższym standardzie wykończenia, zachwyca architekturą i pełną gamą udogodnień.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy, z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym i 4 lokali usługowy w części parterowej. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W niedalekim sąsiedztwie główne szlaki komunikacyjne Warszawy (Al. Jerozolimskie, ul. Grójecka), galerie handlowe (Blue City, Reduta), a także szkoły i przedszkola.

Na terenie inwestycji znajdują się 4 lokale usługowe z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.

Osiedle Idea Venus – Radom

Osiedle Idea Venus to kompleks 2 budynków, które są częścią większej, nowoczesnej koncepcji urbanistycznej. Zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Radomia zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do sklepów, szkół, przedszkoli czy restauracji. Projekt składa się ze 137 mieszkań. Na co dzień mieszkańcy docenią szereg udogodnień, takich jak: windy z dostępem do parkingów podziemnych, komórki lokatorskie czy wózkownie.

Na terenie inwestycji Idea Venus znajduje się 8 lokali usługowych z wejściami i szerokimi witrynami od ulicy.