Logo Unidevelopment

Ruszyła budowa inwestycji Pauza Ochota

Unidevelopment ruszył z nową inwestycją mieszkaniową w Warszawie. Pauza Ochota to kameralny projekt apartamentowy o podwyższonym standardzie, dla klientów, którzy docenią historyczne, architektoniczne i przyrodnicze walory lokalizacji.

Pauza Ochota znajdzie się w samym sercu Starej Ochoty, jednej z bardziej urokliwych dzielnic Warszawy. Przy ulicy Tadeusza Joteyki powstanie kameralny, 5-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie. Planowanych jest w nim 56 mieszkań, zarówno jedno-, jak i dwupoziomowych, o zróżnicowanym układzie i metrażach – od 38  do 133 mkw.

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji liczne udogodnienia. W budynku zaprojektowano m.in. recepcję z punktem odbioru przesyłek oraz przestronną rowerownię z własnym miniserwisem. Zastosowane zostaną również innowacyjne technologie np. domofon z funkcją wideo, możliwością przywołania windy na piętro oraz łącznością z recepcją, jak również system automatycznego otwierania bramy garażowej za pomocą czytnika tablic rejestracyjnych.

Warszawska inwestycja Unidevelopment powstaje w otoczeniu starodrzewu oraz  w integralny sposób łączy się z zabytkowym charakterem okolicy. W klimat dzielnicy z pewnością wpasuje się charakterystyczny dziedziniec wraz ze strefą relaksu oraz elementami małej architektury z pergolą.

Pauza Ochota to już 22 inwestycja mieszkaniowa firmy Unidevelopment w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep SA. Za projekt odpowiada Grupa 5 Architekci – jedna z najbardziej renomowanych polskich pracowni architektonicznych. Zakończenie budowy planowane jest w przyszłym roku.

Więcej informacji o inwestycji: https://pauzaochota.pl/