Logo Unidevelopment

Ursa Home Inwestycją Miesiąca!

Ursa Home, realizowana przez spółki Unidevelopment oraz CPD, została uznana za najatrakcyjniejsze miejsce do zamieszkania w Warszawie. Zdecydowali tak użytkownicy portalu obido.pl, którzy w lutym oddali najwięcej głosów właśnie na tę inwestycję.

Największa platforma klientów rynku deweloperskiego – obido.pl realizuje każdego miesiąca plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze inwestycje dostępne na portalu. Ranking powstaje w oparciu o opinie i zachowania użytkowników tej popularnej wyszukiwarki. Inwestycje oceniane są m.in. pod kątem dostępności komunikacji miejskiej, otoczenia oraz okolicy inwestycji.

Ursa Home to już trzeci wspólny projekt realizowany w warszawskiej dzielnicy Ursus przez Unidevelopment SA. i CPD SA. Powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park. Na osiedlu Ursa Home składającego się z trzech sześciopiętrowych budynków, planowanych jest łącznie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. W pierwszym etapie powstają 153 lokale o powierzchni od 29 m² do 98 m². Każdy z nich posiada loggię, balkon, taras lub ogródek.

https://obido.pl/app/odkrywaj/inwestycja-miesiaca-w-warszawie-luty-2020.html

O inwestycji Ursa Home przeczytasz więcej na: https://ursahome.pl/